Home » Rozrywka Kategoria: Rozrywka

Rozrywka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

  Zwiedzanie fabryki bombek
 • Zwiedzanie fabryki bombek »

  Dla uczestników tej wycieczki do Krośnic k/Milicza - grup zorganizowanych, dzieci i młodzieży szkolnej, pracowników firm, turystów indywidualnych krajowych i zagranicznych - uczestnictwo w tej atrakcyjnej wycieczce do naszej fabryki szklanych bombek stanowić może ciekawą ofertę edukacyjną i turystyczną. Wiele dodatkowych informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strzelnica nad Wislą
 • Strzelnica nad Wislą »

  Strzelnica Nad Wisłą to wyjątkowo trafna odpowiedź na Państwa turystyczne potrzeby. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia swej celności, ruchowej koordynacji i umiejętności opanowania oddechu. Broń jaką oferujemy to broń pneumatyczna strzelająca małokalibrowym śrutem. Nasza oferta obejmuje obsługę indywidualną oraz grupową – jesteśmy przygotowani na przyjęcie wycieczek szkolnych i innych grup zorganizowanych. Rekreacyjna formuła zabawy idzie w parze z wręcz wojskową dyscypliną po naszej stronie. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia swej celności, uzbrójcie się w uśmiechy i przyjdźcie do nas ustrzelić pamiątkowe upominki

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Parki dinozaurów oraz inne atrakcje dla dzieci.
 • Parki dinozaurów oraz inne atrakcje dla dzieci. »

  Wybierasz się na wakacje z dzieckiem? Planujesz wczasy z dziećmi? Jakie atrakcje dla dzieci będą w okolicy? Może parki rozrywki lub tory kartingowe? Wybierając się z dziećmi nad morze przyda się karta rabatowa żeby pobyt nad morzem z dzieckiem nie zakończył się katastrofą finansową.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • PARK MINIATUR - Ogrodzieniec
 • PARK MINIATUR - Ogrodzieniec »

  Jeżeli jesteś miłośnikiem podróży po Polsce, to Ogrodzieniec jest miejscem w sam raz dla Ciebie! Oprócz pięknego, monumentalnego zamku zobaczysz tu Park Miniatur! Zlokalizowany on jest tuż u podnóża zamku i można w nim zobaczyć legendarny szlak orlich gniazd. Ważne odnotowania jest to, że zamki jakie tu można zobaczyć pokazują jak te średniowieczne twierdze wyglądały kiedyś. Nie ruiny, a piękne i bogate zamki i pałace. Wszystkie obiekty zostały opracowane w jednej skali, dzięki czemu turyści którzy odwiedzą Park będą mogli bezpośrednio porównać każdy zamek ze sobą.
  Dodatkową atrakcją Parku są machiny wojenne pokazujące średniowieczne sposoby walk. Katapulta, Trebusz oraz balista to jedne z wyrzutni jakie można obejrzeć na terenie Parku.
  Dla dzieci Park przygotował rodzinny plac zabaw, na którym dzieci będą miały możliwość pobawić się po zwiedzeniu miniaturowych zamków.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pizzeria Jasło
 • Pizzeria Jasło »

  Poszukujesz najlepszej pizzerii na terenie Jasła? Serdecznie zapraszamy do Pizzerii Viva, która oferuje
  najprawdopodobniej najlepszą pizze w mieście. W naszej katalogu
  usług/produktów znajdziecie Państwo zarówno pizze w lokalu jak i na dowóz. Najlepsza pizza w Jaśle czeka na Ciebie. Zadzwoń i spróbuj. Oferujemy sposobność
  organizacji wszelkiego stylu imprez zorganizowanych w lokalu.
  Powiew włoskiego smaku, doświadczenie, tradycja. Viva jest najdłużej działającą pizza w
  Jaśle. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Linowy park
 • Linowy park »

  Park linowy to miejsce znakomite do ciekawego oraz wspólnego wykorzystania wolnych chwil dla całej rodziny. Z jego atrakcji są w stanie korzystać także dzieci w młodszym wieku szkolnym. Ulokowanie w naturalnym środowisku zapewnia kontakt z przyrodą i czystym powietrzem. Znaczna część dostępnych na trasach przeszkód jest możliwa do pokonania nawet przez najmłodszych uczestników zabawy. Konstruktorzy przyczynili się do zagwarantowania bezpieczeństwa użytkowników, zaś systematycznie czuwając nad stanem technicznym urządzeń gwarantują ich pewność. Niejedna bariera została odpowiednio przemyślana. Jej stawianie bazowało na prawach fizyki, a ulokowanie, rozłożenie odległości, wysokość oraz wytrzymałość składowych konstrukcji dobrana na potrzeby bezpieczeństwa. Park linowy jest niemałym wyzwaniem dla tego, kto planuje zmierzyć się ze swoimi obawami oraz możliwościami, a zarazem gwarantuje aktywny sport na dworze nieco różniący się, ciekawszy od standardowego spacerowania bądź jazdy na rowerze. Na pewno to doskonały pomysł na jeden z wakacyjnych weekendów czy przerwę od pracy i nauki.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Park linowy
 • Park linowy »

  Park linowy stanowi miejsce doskonałe do interesującego i wspólnego wykorzystania czasu dla każdej rodziny. Z jego atrakcji mogą korzystać nawet dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej. Usytuowanie w lesie gwarantuje kontakt z przyrodą i świeżym powietrzem. Większość pojawiających się na trasach przeszkód jest łatwa do pokonania nawet przez kilkuletnich uczestników tej formy aktywności. Organizatorzy i zarazem twórcy konstrukcji przyłożyli wiele starań do zagwarantowania bezpieczeństwa użytkowników, a nieustannie doglądając stanu technicznego parku gwarantują ich pewność. Niejedna przeszkoda została odpowiednio przemyślana. Jej budowa opierała się na prawach fizyki, zaś umiejscowienie, rozłożenie odległości, wysokość i wytrzymałość elementów konstrukcji przystosowana na potrzeby bezpieczeństwa. Park linowy jest dużym wyzwaniem dla każdego, kto planuje uporać się z własnymi obawami oraz możliwościami, a jednocześnie zapewnia aktywny ruch na dworze trochę inny, ciekawszy od standardowego spacerowania lub wycieczki rowerowej. Na pewno jest to doskonały pomysł na dni urlopu bądź przerwę od pracy i nauki.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Andrzejki
 • Andrzejki »

  Potrzebujesz spędzić własny urlop na leżeniu w 3-gwiazdkowym hotelu? Obowiązkowo odwiedź nas. Nasz hotel wszystkim użytkownikom zapewnia przebywanie w wysokim standardzie oraz nadzwyczajną atmosferę którą daje zabytkowy kilkusetletni obiekt. Charakteryzuje nas w głównej mierze pełny komfort oraz nigdzie indziej nie spotykany wystrój, który jest w stanie nacieszyć nawet w największym stopniu wyrafinowanego gościa. Nasze pokoje nadają się doskonale dla wyjazdów biznesowych bowiem u nas mają Państwo darmowy dostęp do internetu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji: konferencje Kraków.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rozrywka

Rozrywka - nowa podkategoria:

Nazwa: