Home » Rozrywka Inne parki rozrywki Podkategoria Inne parki rozrywki

  Andrzejki
 • Andrzejki »

  Potrzebujesz spędzić własny urlop na leżeniu w 3-gwiazdkowym hotelu? Obowiązkowo odwiedź nas. Nasz hotel wszystkim użytkownikom zapewnia przebywanie w wysokim standardzie oraz nadzwyczajną atmosferę którą daje zabytkowy kilkusetletni obiekt. Charakteryzuje nas w głównej mierze pełny komfort oraz nigdzie indziej nie spotykany wystrój, który jest w stanie nacieszyć nawet w największym stopniu wyrafinowanego gościa. Nasze pokoje nadają się doskonale dla wyjazdów biznesowych bowiem u nas mają Państwo darmowy dostęp do internetu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji: konferencje Kraków.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strzelnica nad Wislą
 • Strzelnica nad Wislą »

  Strzelnica Nad Wisłą to wyjątkowo trafna odpowiedź na Państwa turystyczne potrzeby. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia swej celności, ruchowej koordynacji i umiejętności opanowania oddechu. Broń jaką oferujemy to broń pneumatyczna strzelająca małokalibrowym śrutem. Nasza oferta obejmuje obsługę indywidualną oraz grupową – jesteśmy przygotowani na przyjęcie wycieczek szkolnych i innych grup zorganizowanych. Rekreacyjna formuła zabawy idzie w parze z wręcz wojskową dyscypliną po naszej stronie. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia swej celności, uzbrójcie się w uśmiechy i przyjdźcie do nas ustrzelić pamiątkowe upominki

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rabaty-rodzinne.pl
 • Rabaty-rodzinne.pl »

  Lato przekroczyło półmetek, parki edukacyjne oraz dzieci w sanatorium. Strona rabaty-rodzinne.pl to blog na tematy podróży po Polsce, wakacji z dziećmi, rodzinnego wypoczynku. Dołącz do nas jeśli masz ochotę. Napisz kilka słów o ciekawym miejscu.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PARK MINIATUR - Ogrodzieniec
 • PARK MINIATUR - Ogrodzieniec »

  Jeżeli jesteś miłośnikiem podróży po Polsce, to Ogrodzieniec jest miejscem w sam raz dla Ciebie! Oprócz pięknego, monumentalnego zamku zobaczysz tu Park Miniatur! Zlokalizowany on jest tuż u podnóża zamku i można w nim zobaczyć legendarny szlak orlich gniazd. Ważne odnotowania jest to, że zamki jakie tu można zobaczyć pokazują jak te średniowieczne twierdze wyglądały kiedyś. Nie ruiny, a piękne i bogate zamki i pałace. Wszystkie obiekty zostały opracowane w jednej skali, dzięki czemu turyści którzy odwiedzą Park będą mogli bezpośrednio porównać każdy zamek ze sobą.
  Dodatkową atrakcją Parku są machiny wojenne pokazujące średniowieczne sposoby walk. Katapulta, Trebusz oraz balista to jedne z wyrzutni jakie można obejrzeć na terenie Parku.
  Dla dzieci Park przygotował rodzinny plac zabaw, na którym dzieci będą miały możliwość pobawić się po zwiedzeniu miniaturowych zamków.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Linowy park
 • Linowy park »

  Park linowy to miejsce znakomite do ciekawego oraz wspólnego wykorzystania wolnych chwil dla całej rodziny. Z jego atrakcji są w stanie korzystać także dzieci w młodszym wieku szkolnym. Ulokowanie w naturalnym środowisku zapewnia kontakt z przyrodą i czystym powietrzem. Znaczna część dostępnych na trasach przeszkód jest możliwa do pokonania nawet przez najmłodszych uczestników zabawy. Konstruktorzy przyczynili się do zagwarantowania bezpieczeństwa użytkowników, zaś systematycznie czuwając nad stanem technicznym urządzeń gwarantują ich pewność. Niejedna bariera została odpowiednio przemyślana. Jej stawianie bazowało na prawach fizyki, a ulokowanie, rozłożenie odległości, wysokość oraz wytrzymałość składowych konstrukcji dobrana na potrzeby bezpieczeństwa. Park linowy jest niemałym wyzwaniem dla tego, kto planuje zmierzyć się ze swoimi obawami oraz możliwościami, a zarazem gwarantuje aktywny sport na dworze nieco różniący się, ciekawszy od standardowego spacerowania bądź jazdy na rowerze. Na pewno to doskonały pomysł na jeden z wakacyjnych weekendów czy przerwę od pracy i nauki.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Park linowy
 • Park linowy »

  Park linowy stanowi miejsce doskonałe do interesującego i wspólnego wykorzystania czasu dla każdej rodziny. Z jego atrakcji mogą korzystać nawet dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej. Usytuowanie w lesie gwarantuje kontakt z przyrodą i świeżym powietrzem. Większość pojawiających się na trasach przeszkód jest łatwa do pokonania nawet przez kilkuletnich uczestników tej formy aktywności. Organizatorzy i zarazem twórcy konstrukcji przyłożyli wiele starań do zagwarantowania bezpieczeństwa użytkowników, a nieustannie doglądając stanu technicznego parku gwarantują ich pewność. Niejedna przeszkoda została odpowiednio przemyślana. Jej budowa opierała się na prawach fizyki, zaś umiejscowienie, rozłożenie odległości, wysokość i wytrzymałość elementów konstrukcji przystosowana na potrzeby bezpieczeństwa. Park linowy jest dużym wyzwaniem dla każdego, kto planuje uporać się z własnymi obawami oraz możliwościami, a jednocześnie zapewnia aktywny ruch na dworze trochę inny, ciekawszy od standardowego spacerowania lub wycieczki rowerowej. Na pewno jest to doskonały pomysł na dni urlopu bądź przerwę od pracy i nauki.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw
 • Place zabaw »

  Wiadomości dla przedsiębiorców i placówek, które chcą wznieść plac zabaw zgodny z wszelkimi aktualnymi standardami bezpieczeństwa i jakości. Zadaniem ogólnopolskiego portalu e-placezabaw.pl jest przede wszystkim ułatwienie dostępu do informacji o przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją i instalacją urządzeń zabawowych, ogrodowych oraz montujących nawierzchnie placów zabaw i innych powierzchni rekreacji.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Busko Zdrój
 • Noclegi Busko Zdrój »

  Willa Słoneczna to ładny i szanowany pensjonat ulokowany w centrum uzdrowiska blisko Parku i zaplecza zabiegowej co daje pewność, że na ćwiczenia jak i do Parku dotrzecie Państwo w ciągu paru minut. Oferujemy pokoje w różnych standardach co daje możliwość dostosowania odpowiedniej konfiguracji do potrzeb każdego klienta. Posiadamy pokoje 1,2,3 osobowe posiadające osobne wejście oraz z indywidualnymi łazienkami. Każdy pokój w noclegi Busko Zdrój w standardzie posiada czajnik elektryczny, lodówka, komplet niezbędnych naczyń oraz odbiornik telewizyjny. Na naszym terenie istnieje też zamknięty parking jak i dostęp do internetu co w dzisiejszych czasach jest wymaganym i cenionym standardem. Do Buska Zdroju można dojechać autobusem z wielu miast w Polsce: Kielc, Krakowa, Katowic, Tarnowa, Łodzi, Lublina, Wrocławia, Jasła, Żywca, Krynicy, Muszyny. Ponadto Busko posiada połączenia mikrobusami z Pińczowem, Nowym Korczynem, Sosnowcem oraz Krakowem. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pizza Mielec
 • Pizza Mielec »

  Każdego dnia setki ludzi w naszej ojczyźnie szuka czegoś dobrego dla siebie, przyjaciół czy bliskich. Współcześnie ogromną popularnością cieszy się pizza, która zachwyca smakiem i wszechstronnością. Współcześnie możesz sprawdzić naszą wspaniałą pizzerię, w której będziesz się czuć jak w domu. Zapewniamy sprawdzone smaczne dodatki i szeroką różnorodność w menu. Natychmiast pokochasz naszą pizzerię. Już dziś zajrzyj na przedstawianą stronę www i kup swoją wymarzoną pizzę, a my z radością zrobimy ją dla Ciebie. Nie czekaj, lecz już teraz raduj się niepowtarzalnym smakiem.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Park Owadów w Zatorze
 • Park Owadów w Zatorze »

  Owady stanowią ponad dwie trzecie wszystkich znanych nam żyjących na ziemi gatunków zwierząt. Śmiało można powiedzieć, że te niesamowite stworzenia królują na naszej planecie. Potrafiły dostosować się do każdych warunków, żyją na pokrytych wiecznym lodem i śniegiem biegunach, a jednocześnie są w stanie przetrwać największe upały. Opanowały koryta rzek i jezior, w powietrzu co rusz unoszą się ich roje. Pomimo tego, że od milionów lat ich wygląd praktycznie nie uległ zmianie, potrafiły zaadaptować się także do życia w zurbanizowanym świecie. Nie ma na ziemi miejsca, w którym nie można byłoby odnaleźć któregoś z przedstawicieli tej gromady. W każdym naszym domu, czy mieszkaniu żyje tysiące tych zwierząt. Owady odgrywają niezwykle ważną funkcję w ekosystemie. Zapylają niezliczoną ilość gatunków roślin, oczyszczają powierzchnię ziemi z martwych ciał zwierząt i gnijących roślin, regulując w ten sposób obieg materii w przyrodzie. Służą za pożywienie innym zwierzętom i roślinom. Niestety, przenoszą również choroby niebezpieczne dla ludzi i zwierząt.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie noclegi tarnowo podgórne
 • Tanie noclegi tarnowo podgórne »

  Nasz motel zlokalizowany jest wyłącznie 15 minut wyjazdu, z portu lotniczego Ławica. Szosa łącząca stolicę Wielkopolski z Hotelem jest szeroką bezpieczną szosą kierującą w większej części przez niezwykłe lasy. Motel zaprasza do 32 dwuosobowych kwater o dużym standardzie oraz do bufetu oraz drink baru.
  Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia naszej witryny: hotel pracowniczy poznańDo dyspozycji naszych Gości: monitorowany parking, pracownie konferencyjna, dyskoteka, sauna, gabinet kosmetyczny, bilard, korty tenisowe boiska do siatkówki i rowery. Hotel „Sierosław” usytuowany jest między jezior, na skraju lasu, na uboczu od krzyku plus tłoku jest doskonałym obszarem do pracy lub odpoczynek. W 32 kwaterach razem z dostawkami dysponujemy zarządzamy miejscem dla 113 osób. Apartament jest w umywalkę, TV – sat, telefon. Dostęp do Internetu we wszystkich pokoju.
  Zapraszamy do zobaczenia naszej witryny: tanie spanie poznań

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Farma Iluzji - Park edukacji i rozrywki
 • Farma Iluzji - Park edukacji i rozrywki »

  Atrakcyjna miejsce na wycieczkę z dziećmi. Park rozrywki, atrakcje dla dzieci, park dinozaurów, park miniatur, wesołe miasteczko.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki tandemowe
 • Skoki tandemowe »

  Portal www.skoczek.com.pl oferuje skoki tandemowe oraz kursy spadochronowe na niezależnego skoczka. Firma ma certyfikat wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego zezwalający jej na prowadzenie szkoleń skoczków spadochronowych. Do skoku w tandemie nie ma konieczności robienia żadnych badań. Na stronie znajduje się natomiast lista badań niezbędna do rozpoczęcia kursu AFF. Jest to ekspresowa nauka wolnego spadania. Więcej danych na jej temat widnieje na stronie www. Zapraszamy też do zapoznania się z dokładną propozycją spółki.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły tańca Poznań
 • Szkoły tańca Poznań »

  Art of Move to propozycja dla osób z Poznania, które chcą skorzystać z kursów tańca. Ponadto zapewniane są wieczory artystyczne dla spółek i można wynająć salę o rozmaitej powierzchni. Taniec można ćwiczyć bez względu na ilość lat. W tej poznańskiej szkole tańca oferowane są spotkania dla najmłodszych.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Park Mitologii w Zatorze
 • Park Mitologii w Zatorze »

  Park Mitologii na wodzie to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można obejrzeć pięknie odwzorowane figury greckich bogów, herosów, bohaterów i mitycznych stworzeń.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne góry
 • Imprezy integracyjne góry »

  Planujecie imprezę firmową? Skorzystaj z naszej propozycji! Eiger zapewni Wam zabawę na najwyższym poziomie. Eiger to szczególna jakość imprez - przetestuj np. team building. Wypad firmowy z nami to poręka profesjonalizmu a także bezpieczeństwa. Nasz różnoraka oferta atrakcji na imprezy firmowe bezsprzecznie Was zdziwi. Znajdziesz u nas propozycje pikników, imprez: zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci oraz zabawy mieszane, na których i rodzice i ich dzieci znajdą coś dla siebie. Naszym imprezom zapewniamy wspaniałą oprawę artystyczną, dobór multimediów oraz wyborną atmosferę.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elegancki taniec brzucha
 • Elegancki taniec brzucha »

  W współczesnych czasach często bardziej modny jest sport i wszystko, co kojarzy się z aktywnym trybem życia. Rzeczywiście zyskują jeszcze większą sławę kluby fitness. Bardziej popularniejsze aniżeli dawniej stały się szkoły tańca. W takim miejscu można przyuczyć się niezwykle pięknie wywijać na parkiecie. Najbardziej popularnym i lubianym tańcem pośród młodzieży jest taniec brzucha. W większości wypadków tego oszałamiającego tańczenia brzuchem uczą się panny, bo nadaje on ładnej figury i pomaga wyrobić płaski brzuch. Prócz tego dzięki niemu z łatwością wyeliminować tych w żadnym wypadku pośród niewiast nie podobających się fałdek na brzuchu. Za pomocą owego boskiego tańca brzucha dziewczyny szybciej zrzucą zbyteczne kilogramy. Zobacz na ciekawą witrynę Małgorzaty Gil-Menzel a na 100% przeczytasz tam ciekawe informacje na temat tańca brzucha.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne parki rozrywki

Inne parki rozrywki - nowa strona:

Adres: