Strony związane z hasłem 'jurapark':

 • Bałtowski Kompleks Turystyczny, Park Dinozaurów w Bałtowie, JuraPark Bałtów »

  Witajcie w krainie dinozaurów. JuraPark Bałtów to prawdziwy Dino Park pełen realistycznych dinozaurów sprzed milionów lat. Zapraszamy na fascynującą podróż w przeszłość naszej planety.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów »

  Park Dinozaurów w Krasiejowie. Największe i najdokładniejsze rekonstrukcje dinozaurów na świecie. Około 200 unikalnych modeli dinozaurów których nie zobaczysz w żadnych innych parkach. Niesamowity Tunel Czasu który przeniesie was w czasy gdy powstawała Ziemia.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łeba Park *** Park Dinozaurów *** Dinozaury Pomorze *** Park Jurajski *** Atrakcje w Łebia »  ŁEBA PARK to miejsce magiczne. Każdy z nas pamięta jak wielkie wrażenie w owym czasie wywarł na nas film Stevena Spielberga pod tytułem JURASSIC PARK. Sceny pełne grozy i przerażenia przeplatały się z tęsknotą obcowania z praprzodkami wszystkich żyjących obecnie zwierząt z dziejów naszej planety. Niemal każdy marzył by choć raz zobaczyć z bliska te fascynujące olbrzymy. Teraz w roku 2010 staje się to możliwie dzięki aranżacji obszaru 20 ha ŁEBA PARKU i choć całość jest tylko wierną kopią tamtych czasów emocje w trakcie zwiedzania często wymykają się z pod kontroli.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Park Dinozaurów JuraPark Solec »

  Park Dinozaurów w Solcu Kujawskim. Największe i najdokładniejsze rekonstrukcje dinozaurów na świecie. Około 150 unikalnych modeli dinozaurów których nie zobaczysz w żadnych innych parkach. Muzeum Ziemi im. Karola Sabatha

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »